Jmenuji se Světlana. Zkouším, jestli by mě bavilo prodávat věci, které vyrábím, přes internet. Proto jsem si založila tyto stránky.

S vlnou jsem si začala hrát tak před 20-ti lety, kdy moje maminka dělala koníčky z drátků obalovaných ovčí vlnou. To mi bylo 10 let. Asi před 6 lety jsem byla na kurzu plstění suchou metodou, tj. plstící jehlou a zaujalo mě to natolik, že jsem hned začala zkoušet, co se s tím dá dělat dalšího.

Po vzoru maminčiném jsem začala tvořit ovečky. Přidala jsem ovčácké psi, panenky, kuličky, kostky... Od něčeho jsem upustila, k něčemu se zase vracím a něco dalšího objevuju.

Asi před 2 lety jsem našla na internetu střih na japonské balonky, které se mi moc líbily, protože mají i praktické využití narozdíl od dekoračních předmětů. O rok později jsem se doslechla, že se dají udělat i jako hlavolam, rozkládací. Nikdy jsem ho neviděla, ale zkusila jsem sešít jednotlivé dílky a asi 2 dny mi trvalo než jsem hlavolam složila. Přijde mi úžasný.

Balonky mě teď nejvíce baví, vyrábím je skoro všude - ve vlaku, na pískovišti, na návštěvách... Se šitím mi pomáhá i můj skoro 4-letý syn, tak je to naše společná zábava. Třeba potěší i Vás.

 

Fotografie použita dle Creative Commons felipe_gabaldon  © 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode